Strona Główna Galeria Zdjęć Luty 21 2018 21:43:04
Program profilaktyki
Program wychowawczy

Szkolny turniej tenisa stołowego
Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek w dwóch kategoriach. W turnieju wzięło udział 23 dzieci.
Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 2 stoły, przy których zaangażowano 2 sędziów. Wraz z nauczycielem wf czuwali oni nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.
Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.
W młodszej kategorii najlepsza okazała się zawodniczka Patrycja Habas, a w następnej kolejności Julia Habas i Maksym Łabuda.
W starszej kategorii zwyciężył Arkadiusz Łabuda, drugie miejsce zajęła Julia Truty, a trzecie Karolina Brodzik.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.