Strona Główna Galeria Zdjęć Maj 23 2018 02:58:16
Program wychowawczo-profilaktyczny

Wycieczka klas 6 i 7 na kręgielnię

Wycieczka klasy VI i VII na kręgielnię.

Dień Papieski

Dzień Papieski

Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii - ,,Wojny napoleońskie a niepodległość Polski''

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Pani Dyrektor oraz wszystkim Nauczycielom i pracownikom obsługi naszej szkoły, składamy najserdeczniejsze życzenia, niewyczerpanych sił i energii, a także zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej.

Pasowanie na ucznia I klasy

Akcja “ZESZYT LIFE DLA UCZNIA”

Akcja “ZESZYT LIFE DLA UCZNIA” została zrealizowana w ramach projektu LIFE pn.: „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze"

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018

Wszystkim nauczycielom życzymy na najbliższe miesiące pracy dydaktyczno-wychowawczej pozytywnej energii, jakże potrzebnej do urzeczywistniania kolejnych ambitnych zamierzeń i realizacji często niełatwych przedsięwzięć.
Uczniom życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oceniajcie otaczającą Was rzeczywistość przez pryzmat swojej wrażliwości, ciekawości i fascynacji. Niech osiąganie wyznaczonych celów daje Wam wiele satysfakcji,
Życzymy spokojnego roku szkolnego również rodzicom. Państwa zaangażowanie w pracę szkoły jest niezwykle cenne, dlatego prosimy o nie również w tym roku.

Zajęcia wakacyjne
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wiktorii Baranówny w Morawczynie informuje, że w okresie wakacji zostały zaplanowane następujące zajęcia:
1. Rekreacyjno-sportowe (gry zespołowe, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, turnieje sportowe, zawody z elementami współzawodnictwa itp.) na boisku szkolnym
2. Turystyczno-krajoznawcze (wycieczki rowerowe, wycieczki piesze po okolicy, ogniska integracyjne, zawody w terenie)
Wszystkie zajęcia będą odbywać się na boisku szkolnym oraz poza terenem szkoły według ustalonego planu przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. W razie niepogody zajęcia organizowane będą na sali gimnastycznej w budynku szkoły.
Zajęcia prowadzone będą raz lub dwa razy w tygodniu w wymiarze 4 godzin w następujących terminach :

• 03.07.2017 r. (poniedziałek) od godz. 9.00 do 13.00,
• 07.07.2017 r. (piątek) od godz. 9.00 do 13.00,
• 12. 07.2017 r. (środa) od godz. 9.00 do 13.00,

Łącznie 12godzin

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Andrzej Kasielski

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W dniu 23 czerwca podczas uroczystej mszy świętej i akademii w szkole pożegnaliśmy kolejny rok szkolny.

Wycieczka do Nidzicy

WYCIECZKA DO NIEDZICY

W dniu 7 czerwca klasy 0-III uczestniczyły w wycieczce do Niedzicy.
Dzieci płynęły statkiem Harnaś po zalewie Czorsztyńskim, podziwialiśmy ruiny zamku w Czorsztynie i zamek w Niedzicy. Następnie udaliśmy się na spacer po zaporze i do parku miniatur zabytków Spisza, Podhala i Orawy. Na koniec czekała na dzieci największa atrakcja, wizyta w parku rozrywki gdzie szaleństwom nie było końca.

III Rajd Szlakami Oddziału W.Duszy "Szaroty"

III Rajd Szlakami Oddziału Partyzanckiego Wojciecha Duszy "Szaroty"
Zakopane - Nowe Bystre 9 czerwca 2017

zobacz film