Strona Główna Galeria Zdjęć Sierpień 17 2018 04:06:37
Program wychowawczo-profilaktyczny

11 Listopada

Wolność nie jest naszą osobistą własnością, wolność nie jest darem danym nam na zawsze, wolność jest zadaniem, do którego każdy z nas musi wzrastać przez całe życie. Wolność, to nasz moralny obowiązek...
W tym duchu uczniowie naszej szkoły przygotowali uroczystą akademię z okazji 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. 11 listopada to szczególna data dla Polski i Polaków. Obowiązkiem naszym jest pielęgnowanie pamięci o przodkach, którym zawdzięczamy wolność. Dlatego chcemy przepełnieni głębokim uczuciem patriotyzmu złożyć hołd naszej Ojczyźnie i tym, którzy poświęcili dla niej swoje życie.

Jesienna sałatka

W dniu 05 października przedszkolaki zrobiły pyszna i zdrową sałatkę owocową.
Wszystkie dzieci z chęcią zjadły samodzielnie wykonane przysmaki.

Ognisko "Zerówki"

W dniu 02 października dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w integracyjnym ognisku.
Wycieczka odbyła się przy pięknej jesiennej aurze. A zabawy na świeżym powietrzu wzmogły tylko apetyt na pyszną kiełbasę z ogniska.

Wycieczka klas 6 i 7 na kręgielnię

Wycieczka klasy VI i VII na kręgielnię.

Dień Papieski

Dzień Papieski

Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii - ,,Wojny napoleońskie a niepodległość Polski''

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Pani Dyrektor oraz wszystkim Nauczycielom i pracownikom obsługi naszej szkoły, składamy najserdeczniejsze życzenia, niewyczerpanych sił i energii, a także zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej.

Pasowanie na ucznia I klasy

Akcja “ZESZYT LIFE DLA UCZNIA”

Akcja “ZESZYT LIFE DLA UCZNIA” została zrealizowana w ramach projektu LIFE pn.: „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze"

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018

Wszystkim nauczycielom życzymy na najbliższe miesiące pracy dydaktyczno-wychowawczej pozytywnej energii, jakże potrzebnej do urzeczywistniania kolejnych ambitnych zamierzeń i realizacji często niełatwych przedsięwzięć.
Uczniom życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oceniajcie otaczającą Was rzeczywistość przez pryzmat swojej wrażliwości, ciekawości i fascynacji. Niech osiąganie wyznaczonych celów daje Wam wiele satysfakcji,
Życzymy spokojnego roku szkolnego również rodzicom. Państwa zaangażowanie w pracę szkoły jest niezwykle cenne, dlatego prosimy o nie również w tym roku.

Zajęcia wakacyjne
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wiktorii Baranówny w Morawczynie informuje, że w okresie wakacji zostały zaplanowane następujące zajęcia:
1. Rekreacyjno-sportowe (gry zespołowe, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, turnieje sportowe, zawody z elementami współzawodnictwa itp.) na boisku szkolnym
2. Turystyczno-krajoznawcze (wycieczki rowerowe, wycieczki piesze po okolicy, ogniska integracyjne, zawody w terenie)
Wszystkie zajęcia będą odbywać się na boisku szkolnym oraz poza terenem szkoły według ustalonego planu przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. W razie niepogody zajęcia organizowane będą na sali gimnastycznej w budynku szkoły.
Zajęcia prowadzone będą raz lub dwa razy w tygodniu w wymiarze 4 godzin w następujących terminach :

• 03.07.2017 r. (poniedziałek) od godz. 9.00 do 13.00,
• 07.07.2017 r. (piątek) od godz. 9.00 do 13.00,