Szkoła Podstawowa w Morawczynie
   Strona Główna Galeria Zdjęć Sierpień 17 2018 04:06:27   
 Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria Zdjęć
Nasza miejscowość
Nasz patron
Kontakt
Wymagania edukacyjne
Statut Szkoły
Program wychowawczo-profilaktyczny
 Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 55
Najnowszy Użytkownik: iwona5
  Program "Trzymaj Formę"

Szkoła Podstawowa w Morawczynie bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj Formę!". Współorganizowany jest przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w ramach realizacji strategii WHO dotyczącej diety, aktywności fizycznej i zdrowia. Celem programu "Trzymaj Formę!" jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki.

  Małopolska w zdrowej atmosferze

W dniu 7 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie dla klas IV-VI z p. Pauliną Białoń podinspektorem i eko-doradcą Urzędu Gminy w Nowym Targu dotyczące jakości powietrza oraz szkodliwości smogu, w związku z projektem realizowanym przy wsparciu Programu LIFE Unii Europejskiej pt. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”.


zobacz zdjęcia
  Zabawa karnawałowa


W dniu 16 lutego odbyła się w naszej szkole „Zabawa karnawałowa”.
Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach tanecznych,
wybieraliśmy najpiękniejszy strój karnawałowy, były nagrody
i dużo radości.zobacz zdjęcia
  Jasełka


Jasełka Bożonarodzeniowe


zobacz zdjęcia
  Święto Patrona Szkoły

Dziś społeczność Szkoły Podstawowej im. Wiktorii Baranówny w Morawczynie obchodziła uroczysty Dzień Patronki Szkoły z udziałem zaproszonych gości - Jana Smarducha wójta Gminy Nowy Targ, Jadwigi Batkiewicz dyrektor ZEAS Gminy Nowy Targ, księdza proboszcza i księży wikariuszy parafii Klikuszowa, Bożeny Nowak dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zielonkach z delegacją uczniów i nauczycieli oraz pocztem sztandarowym, Mariusza Zielińskiego dyrektora Biblioteki Publicznej w Zielonkach wraz z liczną delegacją gości z Zielonek – rodzinnej miejscowości patronki szkoły w Morawczynie.

zobacz zdjęcia
  Szopki Bożonarodzeniowe


Szopki Bożonarodzeniowe


zobacz zdjęcia
  Wizyta św. Mikołaja


Wizyta św. Mikołaja


zobacz zdjęcia
  Dzień Nauczyciela i pasowanie na ucznia kl. I


Pasowanie na ucznia I klasy


zobacz zdjęcia
  Wycieczka do teatru

W dniu 11 października 2016 klasy 0 i I wybrały się na wycieczkę do nowotarskiego MOK-u.
Na spektakl dla dzieci pt. „Aquarius głębinus”, w wykonaniu aktorów z teatru „Chrząszcz w Trzcinie”. Spektakl w bardzo śmieszny sposób ukazał niechlubną sprawę zanieczyszczania przez ludzi wód mórz i oceanów. Najmłodsi dowiedzieli się również jak należy postępować, żeby zapobiegać degradacji środowiska. Przedstawienie spełniło swój cel, oprócz rozrywki dzieci wiele się z niego nauczyły.

zobacz zdjęcia
  Dzień Pomarańczowy

W dniu 23 września oddział przedszkolny obchodził „Dzień koloru pomarańczowego”.
Z okazji rozpoczęcia się astronomicznej jesieni. W tym dniu wszystko było na pomarańczowo! A najważniejszym wydarzeniem było zrobienie przez dzieci soku marchewkowego. Wszystkim maluchom bardzo smakowało, dokładkom nie było końca. A odpowiednia dawka witamin wprawiła wszystkich w dobry nasrój.

zobacz zdjęcia
  Ognisko klasy II i III


14 września 2016 r. klasa druga i trzecia wybrała się na ognisko integracyjne ze swoją wychowawczynią. Dzieci zbierały chrust na ognisko, a potem każdy dzielnie smażył kiełbaskę, kromki chleba, czy małe oscypki. Dzieciom smakował posiłek przyrządzony samodzielnie. Posileni i pełni energii grali w piłkę i układali z szyszek ogromnego ptaka, który miał być orłem? Czas niestety szybko upłynął i wróciliśmy spacerem do szkoły wypoczęci, dotlenieni i zrelaksowani.

zobacz zdjęcia
Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
 kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac... Gry Samochodowe
 Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Powered by v6.01.6 © 2003-2005
Shunt by:
114430 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl